Два ліцеї Ужгородського райну отримали ноутбуки У межах реалізації національного проєкту „Ноутбук кожному вчителю”

У межах реалізації національного проєкту „Ноутбук кожному вчителю” Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, народний депутат України команди президента Михайло Лаба та Дмитро Богдан помічник народного депутата України Миколи Тищенка вручили 14 ноутбуків вчителям Концівського ліцею та 10 ноутбуків вчителям Шишлівського ліцею Холмківської сільської ради Ужгородського району.

Ноутбуки придбані за співфінансування державного та місцевого бюджетів й  оснащені всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити навчальний процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Реалізація проєкту «Ноутбук кожному вчителю» сприятиме підвищенню якості дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.

Остання зміна сторінки: 23-12-2021 10:35