До відома підприємств Ужгородського району!

З метою забезпечення інвестиційної привабливості області, поширення інформації про вітчизняних виробників, сприяння налагодженню взаємовигідних зв’язків, подальшого співробітництва з Китайською Народною Республікою (КНР) просимо взяти участь у онлайн-конференції „Україна-Китай: регіональне співробітництво, нові шляхи розвитку”.

У разі зацікавленості, просимо надати контакти відповідальних осіб, що бажають взяти участь у заході та мають конкретні проекти з відповідними презентаціями, для можливого співробітництва українських підприємців та бізнесменів з Китаю відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури та екології райдержадміністрації на електронну адресу: economyrda@gmail.com до 21 лютого 2022 року.

Остання зміна сторінки: 16-02-2022 16:02