До відома підприємств, установ та організацій!

Для здійснення комплексу заходів щодо приведення населених пунктів району у належний санітарний стан, залучення доцього населення в умовах воєнного стану  з урахуванням карантинних обмежень пов’язаних із поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, у всіх адміністративно-територіальних одиницях району Ужгородська районна військова адміністрація рекомендуємо провести:

• безстрокову  акцію „Закарпаттю – чисте довкілля” та встановити п’ятницю днем санітарного очищення території;
  • день благоустрою територій населених пунктів (толока) 21 квітня 2022 року.

Також просимо вжити заходи щодо:

• ліквідації стихійних та недопущення утворення нових стихійних сміттєзвалищ;
  • очищення від сміття і приведення у належний санітарний стан узбіч, кюветів автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг, прибережних захисних смуг річок і потічків у межах та поза межами населених пунктів;
  • посадки саджанців, кущів та дерев.

Самоорганізовуючись навколо збереження довкілля, ми розбудовуємо нашу країну та підтверджуємо любов до рідного краю вчинками. Кожен із нас може зробити свій вклад у цю благодійну справу – взяти участь в озелененні населених пунктів, наприклад, посадці дерев, створенні нових парків, алей, квітників, а також долучитися до упорядкування меморіалів і братських могил, очищення від сміття природних територій, берегів річок і водоймищ.

Природа – це національне багатство, це наш спадок, який необхідно зберегти й передати наступним поколінням

Остання зміна сторінки: 19-04-2022 15:21