До відома керівникам підприємств та організацій агропромислового комплексу району!

Відповідно до листів департаменту агропромислового розвитку та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства щодо участі в Міжнародній агропромисловій виставці „АГРО - 2020” інформуємо наступне.

У період з 02 по 05 червня 2020 року за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у Національному комплексі „Експоцентр України”, ТОВ ,,ТД „Промфінінвест” організовує 32-гу Міжнародну агропромислову виставку „АГРО - 2020”.

З огляду на це, Мінекономіки вважає за доцільне на зазначеному заході презентувати діяльність провідних виробників сільськогосподарської продукції та продовольства області на окремому стенді регіону, що надасть можливість заявити про можливості та потенціал області. Особливу увагу слід приділити сільськогосподарським підприємствам, які зможуть представити сільськогосподарських тварин у відповідному спеціалізованому розділі виставки, як одному із основних пріоритетів діяльності агропромислового комплексу нашої країни.

В зв’язку з вищевикладеним, просимо до 18.03.2020 року проінформувати відділ регіонального розвитку райдержадміністрації (м. Ужгород, вул. Загорська, 10, каб. 317, тел. 61-70-53, e-mail: uzh-rda@carpathia) щодо можливості  представлення на зазначеній виставці експортно-орієнтованої та інвестиційно-привабливої продукції.

Остання зміна сторінки: 11-03-2020 09:09