До Дня Української державності у Чопській територіальній громаді відбувся патріотичний захід „Моя Україна — єдина та вільна!”.

Сьогодні, у День Хрещення Київської Русі – України, вперше відзначається державне свято – День Української Державності.

З нагоди свята у Чопській територіальній громаді відбувся патріотичний захід „Моя Україна — єдина та вільна!”.

У центральній частині міста Чоп начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець разом із керівництвом громади, працівниками міської ради, підприємств і організацій та мешканцями міста розгорнули великий прапор України та заспівали державний гімн.

„Вперше ми відзначили День Української Державності, як символ тисячолітньої єдності і незламності нашого народу на шляху до становлення незалежної держави. Наш народ – сильна, мужня нація, яка шанує свою свободу, незалежність, рідну землю, своїх предків, величну історію українського державотворення. У цьому ми єдині і неповторні, а отже, зможемо захистити свою незалежність, стати європейською заможною країною”, – зазначив Радіон Кіштулинець.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими воїнами, мирними жителями, усіма патріотами України, які віддали свої життя заради щасливого майбутнього.

Після цього соліст Соломонівського СБК-філії КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» Петро Шалата заспівав пісню «Єдина – Перлина Україна!», а дітки виконали патріотичний танцювальний флешмоб.

Наприкінці учасники заходу випустили в небо повітряні кульки з єдиним бажанням «Вільної та мирної України».

Остання зміна сторінки: 28-07-2022 16:51