![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/9037683829768597390490202140429018187431936o-1.jpg?itok=ynTo3EEu)
У Соціально-психологічному центрі міста Славутича Київської області, який заснований Міністерством у справах ветеранів війни України, майже шість років працює «Телефон довіри» - служба безоплатної психологічної та правової допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.
Кваліфіковані фахівці-психологи та юрист надають учасникам АТО /ООС та членам їхніх родин підтримку у подоланні особистих та сімейних психологічних і правових проблем.
Служба психологічної і правової допомоги «Телефон довіри» працює з понеділка по п’ятниц’ю з 9.00 до 18.00.
Номери телефонів, за якими можна звернутися на «Телефон довіри» :095 945 69 40; 067 850 91 16.
Остання зміна сторінки: 06-07-2020 16:02