Діти України об’єднують схід і захід

30 січня 2020 року у рамках медіа-проекту «Дитинство без сліз» та «Схід і захід разом» відбулася зустріч дітей-художників, які постраждали від війни на Сході країни (переможців конкурсу «Діти війни за мирне небо») з дітьми Ужгородщини.

Знайомство розпочалося з пізнавальної екскурсії до краєзнавчого музею архітектури та побуту «Старе село», Ужгородського замку та по історичних місцях Ужгорода.

Після чого гостей зустрічали голова райдержадміністрації - Вячеслав Дворський, заступник голови райдержадміністрації – Рената Манайло-Приходько, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації – Марія Котляр.

«Для наших дітей надзвичайно важливо побачити, що схід і захід – це єдина країна, – говорить Вячеслав Дворський – подібні зустрічі між дітьми та молоддю потрібно організовувати частіше, це  дозволяє підростаючому поколінню  відчувати єдність зі своїми однолітками з усієї України, руйнує стереотипи та налагоджує дружні контакти між активною молоддю».

Гості були приємно вражені теплою зустріччю та флеш-мобом «Схід і Захід разом» від студентів Ужгородського інституту культури та мистецтв. Щирими привітаннями зустрічав діток зразковий хореографічний колектив «Наша Файта» БК с.Сторожниця та зразкова студія  «Намисто» Ужгородського районного відділу культури, молоді та спорту.

У свою чергу, діти зі сходу привезли з собою виставку малюнків «Діти війни за мирне небо», яку було представлено в Художньому інституті ім..А.Ерделі.

Директор Кремінської районної дитячої художньої школи – Світлана Гарькавець подякувала керівництву району за теплий та щирий прийом, висловила думку, що Схід і Захід України - це два невід'ємних крила нашої Батьківщини, а також передала подарунки на згадку про цю зустріч.

Завершилася зустріч символічно - усі присутні виконали гімн України й переконалися, що маленькі українці дійсно об’єднують країну!!!

Загалом візит відбувався у дуже теплій та дружній атмосфері. Усіх учасників переповнювали позитивні емоції, гарний настрій та багато нових вражень.

Остання зміна сторінки: 30-01-2020 20:12