Діти району отримали вилучені на митниці іграшки

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.01.2020 №143-р, рішення комісії з організації та розподілу товарів, переміщених у режим відмови на користь держави, що зберігалися на складі Одеської митниці Державної митної служби, та переданих до сфери управління Закарпатської облдержадміністрації, 16 липня працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації здійснено розподіл товарів, а саме іграшок, та організовано передачу їх дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою. Іграшки також отримали діти, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в АТО/ООС, дітям з числа внутрішньо переміщених осіб району.

Зокрема для дітей Ужгородщини вказаних категорій передбачено 160 іграшок.

Висловлюємо подяку працівникам районного відідлу поліції за співпрацю.

Остання зміна сторінки: 17-07-2020 15:54