Дев’ята позачергова сесія Ужгородської районної ради

Сьогодні, відбулася дев’ята позачергова сесія Ужгородської районної ради, в якій взяли участь голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець та перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко. Провів пленарне засідання голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко.

У роботі сесії взяли участь 29 депутатів районної ради.

На сесії також були присутні, директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Пшеничний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, депутати Ужгородської міської ради, працівники виконавчого апарату районної ради, комунального некомерційного підприємства „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області”, представники засобів масової інформації.

На розгляд сесії було винесено питання „Про вихід зі складу засновників комунального некомерційного підприємства „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області”, враховуючи пропозиції, внесені на засіданнях постійних комісій та в ході сесії, було розглянуто поданий проект рішення і прийнято його одноголосно.

Остання зміна сторінки: 10-12-2021 14:38