Держслужбовці долучилися  до кампанії вакцинації від COVID-19

Держслужбовці, працівники Ужгородської райдержадміністрації долучилися  до кампанії вакцинації від COVID-19.

Як відомо в Україні, зокрема, і в нашій області вже розпочато вакцинацію від COVID-19. У Закарпатській області працює 16 стаціонарних пунктів для щеплення від коронавірусної інфекції. Зробити вакцинацію проти COVID-19  на території Ужгородського району  можна: КНП «Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги», м.Чоп; КНП «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги», м.Перечин;  КНП «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги», с.Порошково; КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баранинської сільської ради, с.Баранинці; КНП «Ужгородський центр первинної медико-санітарної допомоги», смт.Середнє; КНП «Ужгородський центр медико-санітарної допомоги», м.Ужгород.
Вакцинація від коронавірусу добровільна та безкоштовна.

На сьгоднішній день вироблення колективного імунітету є дуже важливим. Вакцинація – шлях для повернення до звичного життя.

Остання зміна сторінки: 01-04-2021 17:41