День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

В цей день я висловлюю слова пошани тим воїнам, які пройшли через випробування Афганської війни, вклоняюсь вашій мужності та безмежній вірності своєму військовому обов’язку та Присязі. Тим воїнам, які входили до складу учасників бойових дій на території інших держав. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Я схиляю голову перед світлою пам’яттю усіх, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.

Бажаю Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, воїни-афганці, Вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

З повагою,

голова Ужгородської районної