День родини відзначили в Ужгородській РВА

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідної мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій.

Тож сьогодні, з нагоди відзначення Дня родини начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець привітав зі святом, вручив подарункові набори та відзначив грамотами батьків-вахитователів дитячих будинків сімейного типу і прийомних батьків сімей за значний особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання, духовних цінностей, родинних традицій, гармонійного розвитку вихованців.

„Я щиро дякую Вам, що даруєте дітям щасливе майбутнє у новій сім'ї, що завдяки вашій любові, гуманності, милосердю діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок. Нехай прийняте вами рішення про взяття дитини у родину стане одним із найкращих рішень у вашому житті!”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 11-07-2022 08:54