Чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району  відбулось, сьогодні, під головуванням першого заступника начальника Ужгородської районної військової адміністрації Христини Мацко.

На розгляд комісії було подано 114  непобутових споживачів, які боргують за сплату електроенергії.

Після обговорення та детального дослідження проблемних питань представники робочої групи відпрацювали ситуацію по кожній організації та погодили відповідні рішення.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання, можуть реструктуризувати заборгованість, скористатись пільговими кредитами, запровадженими урядом України на період воєнного стану.

Остання зміна сторінки: 10-06-2022 15:41