Чергова нарада щодо організації роботи в період карантину відбулась в РДА

Сьогодні при першому заступнику голови райдержадміністрації відбулась робоча нарада, де розглядалися питання про виконання заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2 на території району.

Задля збереження здоров'я,  зниження ризиків поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом Covid-19  прийнято рішення рекомендувати підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форми власності, забезпечити проїзд працівників до місця роботи. А в установах, де немає гострої потреби в присутності співробітників на робочих місцях,  перевести працівників на дистанційну (віддалену)  роботу або надати їм відпустки на період карантину. Всі ці заходи допоможуть уникнути епідемії.

Остання зміна сторінки: 20-03-2020 16:44