"Центр надання соціальних послуг" Костринської сільської ради Ужгородського району отримав автомобіль швидкої допомоги

Машина швидкої допомоги приїхала до села Люта Костринської територіальної громади завдяки тісній співпраці ГО "Ротарі клуб Ужгород-Скала" з начальником Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець та народним депутатом України Михайлом Лабою.

У комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг" Костринської сільської ради надають допомогу особам похилого віку та особам з обмеженими фізичними можливостями, які потребують постійної сторонньої допомоги. Знаходиться комунальний заклад за 36 км від найближчої станції екстреної швидкої допомоги, що унеможливлює швидке надання медичної допомоги потребуючим. Відтак, завдяки благодійникам, від сьогодні як підопічні центру так і жителі села Люта зможуть отримати ектренну допомогу та медичні обстеження значно швидше, що в майбутньому збереже не одне людське життя.

«Це дуже добре, що всі консолідують зусилля, об'єднуються та допомагають тим хто цього потребує. Це ще раз доводить, що ми всі - разом. Ми - одна велика родина, в якій кожен займається своєю справою та працює на спільну перемогу», - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 09-11-2022 15:43