Будівництво мережі велодоріжок обговорив голова РДА на робочій зустрічі

Розвиток туристичної інфраструктури шляхом будівництва мережі велодоріжок на території Оноківської територіальної громади, а саме від села Оріховиця до Невицького замку, сьогодні, обговорив голова Ужгородської районної державної  адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою та начальником Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Борисом Воловиком.

На сьогоднішній день, велосипедні доріжки, велосмуги та велостоянки користуються популярністю. Відповідно до Концепції розвитку велосипедної інфраструктури за європейським зразком Оноківською сільською радою прийнято рішення влаштувати  рекреаційний веломаршрут для розвитку туристичної інфрастуктури - будівництво  велодоріжки на території Оноківської сільської ради (від села Оріховиця до Невицького замку, який пролягає по гребню водозахисної дамби від села Оріховиця до  села Кам’яниця вздовж річки Уж.)

Присутні обговорили проект будівництва, яким передбачено кольорове асфальтобетонне покриття, встановлення лавок, урн та освітлення велодоріжки. Уже найближчим часом планується початок будівельних робіт.

Остання зміна сторінки: 07-02-2022 16:33