Благодійний забіг до Дня святого Миколая "Пробіжи – допоможи"

В обласному центрі Закарпаття відбувся благодійний забіг до Дня святого Миколая "Пробіжи – допоможи" у якому взяв участь голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець.

Понад сто учасників, серед яких члени бігового клубу Uzhhorod Running Club, вихованці спортивних шкіл, прихильники скандинавської ходи, а також не байдужі жителі міста, долучилися до благодійного забігу який організували, щоб допомогти маленькій ужгородці Кірі Зайцевій, якій влітку встановили страшний діагноз: гострий лімфобластний лейкоз.

Долучитися до забігу могли всі охочі, які могли обрати одну з двох дистанцій: 2 кілометри "Я – благодійник" та 6 км – "Я – спортсмен".

Усі внески за участь у забігу, а також інші добровільні пожертвування, організатори передадуть родині Кіри Зайцевої.

Остання зміна сторінки: 20-12-2021 09:53