АЗПСМ В С.ЧОРНОГОЛОВА ПЕРЕДАНО НА БАЛАНС ДУБРИНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

За рішенням третьої сесії VIII скликання Ужгородської районної ради 16.04.2021 року в.о голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин і керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк з метою ефективного використання об’єкту комунальної власності передали Дубриницькій  сільській раді незавершений будівництвом об’єкт «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с.Чорноголова Великоберезнянського району-будівництво.Коригування».

Чорноголівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини збудована в рамках реалізації державної програми “Доступна медицина”, що спрямована на забезпечення доступу мешканців сільської місцевості до якісної первинної медичної допомоги. Проект реалізувався за кошти Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування із районного бюджету. Амбулаторія забезпечена сучасним медичним обладнанням.

Будівництво об’єкту завершене, триває підготовка до здачі  в експлуатацію, яка планується найближчим часом.

Остання зміна сторінки: 22-04-2021 15:11