АПАРАТНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Сьогодні, 14 грудня, під головуванням першого заступника голови Ужгородської райдержадміністрації Христини Мацко, за участі  керівника апарату Руслани Боднарюк та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася апаратна нарада.

На порядку денному розглядалися питання щодо своєчасності виконання контрольних документів у зв’язку з завершенням поточного року, про надання та розроблення графіка щорічних відпусток, про проведення навчання з питань проходження державної служби для працівників райдержадміністрації та про результати проведення щорічної оцінки виконання завдань державними службовцями райдержадміністрації.

Крім того, на апаратній нараді начальники структурних підрозділів поінформували керівництво про виконану роботу за минулий тиждень та про поточні питання, які потребують вирішення.

По завершенню наради, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації керівництвом було надано ряд доручень  на поточний тиждень.

Остання зміна сторінки: 14-12-2021 16:08