АПАРАТНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Сьогодні в.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Основним питанням на апаратній нараді було питання щодо прийняття необхідних заходів щодо недопущення розповсюдженню та захист від зараження короновірусом COVID-19 на території району.

А також в ході наради керівникам структурних підрозділів наголошено на дотриманні  трудової та виконавської дисципліни в роботі з документами та при виконанні доручень керівництва райдержадміністрації.

По закінченню наради в.о. голови району найважливіші питання взяв на контроль, надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та рекомендації щодо їх виконання.

Остання зміна сторінки: 01-03-2021 16:44