![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6162f084e4576227448111.jpg?itok=E_CxTkgU)
Сьогодні за ініціативи голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова в Ужгороді відбувся забіг на честь Дня захисників і захисниць України.
До заходу долучилися військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, волонтери, спортсменами та інші краяни.
«Для мене підтримка військових формувань та воїнів не прості слова. Від самого початку війни у 2014 році разом з партнерами у межах можливостей допомагаємо нашим бійцям на Сході. Сьогодні маю можливість робити це у широкому сенсі та залучати інших до цієї підтримки. Захист країни та підтримка воїнів мають бути беззаперечним пріоритетом. Саме так ми намагаємося реалізовувати державну політику на місцях», — наголосив очільник області.
За його словами, один з моментів, що дозволяє реалізувати плани, — забіг на честь воїнів, які боронять наш суверенітет та незалежність.
В акції до Дня захисників і захисниць України взяли участь майже 150 закарпатців, вони подолали одну з дистанцій – 5 км або 2 км на вибір.
«Приємно, що попри недільний ранок краяни згуртувалися та прийшли на наш захід – заради єдності, заради підтримки, заради кожного з нас!» — зауважив Анатолій Полосков.
Остання зміна сторінки: 11-10-2021 09:00