Активізацію щеплення працівників підприємств, установ та організацій обговорили на нараді в Ужгородській районній державній адміністрації

Сьогодні, в Ужгородській районній державній адміністрації голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів  нараду з керівниками підприємств, суб’єктами підприємницької діяльності району щодо дотримання карантинних обмежень працівниками підприємств та активізації щеплень проти COVID-19 відповідних підприємств. Участь в нараді також прийняли перший заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, начальник відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції Денис Гайду та заступник начальника відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції ГУНП у Закарпатській області Олександр Остапенко.

Радіон Кіштулинець першочергово зосередив увагу присутніх на тому, що в районі спостерігається зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію. Тому питання вакцинації – одне з найбільш пріоритетних, бо щеплення – це єдиний метод запобігання тяжкому перебігу недуги. Також голова проінформував присутніх про роботу мобільних груп, які перевіряють дотримання карантинних вимог на підприємствах.

„Зовсім скоро ситуація може стати критичною. А це потягне за собою призупинку роботи підприємств, закриття ринків, торгових центрів, об’єктів соціальної сфери. Щоб цього уникнути, необхідно вакцинуватися. Тільки 100% щеплення працівників підприємств, установ та організацій дозволить їм працювати навіть в умовах «червоної зони»”, - зазначив голова райдержадміністрації.

Зробити щеплення жителі району можуть у центрах масової вакцинації, які працюють кожного дня. У робочі дні також працюють пункти щеплення при центрах первинної медико-санітарної допомоги. Крім цього, виїзний пункт щеплення може приїздити на підприємства за умови наявності достатньої кількості бажаючих вакцинуватись.

Остання зміна сторінки: 12-01-2022 16:17