7 липня - День працівника природно-заповідної справи

У переддень професійного свята, на території відпочинкової зони Ново-Стужицького природоохоронного науково-дослідного відділення Ужанського національного природного парку вітали тих хто зберігає, розвиває природні та культурні надбання регіону.

"Дякую, що оберігаєте та примножуєте ідентичність нашого краю, відроджуєте місцеві традиції природокористування. Підвищуйте й надалі рівень туристичної привабливості нашого регіону.

Україна - одна з найбільших, найкрасивіших і найбагатших природними ресурсами країна.

Сьогодні ми спостерігаємо, як ворог нещадно нищить екосистему, завдаючи ракетних ударів. Окупанти руйнують природні території, спалюють ліси. Наслідки страшної катастрофи на Каховській ГЕС можуть бути непередбачувані, як для України, так і для всього світу.

Але ця війна завершиться перемогою українського народу", - зазначив начальник Ужгородської РВА Юрій Гузинець

За сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків під час дії воєнного стану в Україні та з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи кращі працівники Ужанського національного природного парку отримали відзнаки Ужгородської районної військової адміністрації.

Разом і до Перемоги

Остання зміна сторінки: 07-07-2023 10:03