3 листопада – День інженерних військ та День ракетних військ і артилерії

Шановні військовослужбовці! Своїм професіоналізмом, відданістю військовій справі та присязі ви примножуєте славетні національно-історичні традиції, зміцнюєте обороноздатність держави.

Глибока шана Вам і вдячність за мужність і героїзм в ім’я України,  вагомий внесок у військово-патріотичне виховання нинішніх поколінь.

Ви професіонали, які в усі часи створювали надійну міць для здолання сил противника. Нехай Ваші знання та чудова військова виправка будуть запорукою мирного неба України!

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, подальших успіхів і нових звершень у почесній справі служіння українському народові.

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                                                               Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 03-11-2021 09:24