26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Сьогодні в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин та начальник управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації Іван Гомович приєдналися до покладання квітів до пам’ятника закарпатським ліквідаторам Чорнобильської катастрофи і вшанували загиблих унаслідок аварії хвилиною мовчання.

26 квітня – день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Ми передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Щиросердно дякуємо за подвиг тим чорнобильцям, які поруч з нами, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та довгих років життя!

Остання зміна сторінки: 26-04-2021 13:51