1 жовтня у спорткомплексі "Зінедін" відбулася Єпархіальна спартакіада мініштрантів. Відвідав захід і начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець.

Дотримуючися спортивних традицій дійство розпочалося з церемонії відкриття, з венесенням прапору, співу гімну України та запалення олімпійського вогню. Далі учасники розійшлися для участь у дисциплінах, на які вони були зареєстровані.

Понад 250 хлопців, які прислуговують у церквах Закарпаття мали можливість позмагатися у різних дисциплінах - футболі, волейболі, настільному тенісі, шашках, армреслінгу, стільбі з лука та настільному футболі.

Крім залікових дисциплін, присутні також мали можливість пограти у настільні ігри, попити гарячого чаю та повболівати за своїх.

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 13:09