![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img-9979.jpg?itok=YHXV5uON)
Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня. Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський разом з першим заступником голови райдержадміністрації Христиною Мацко, заступником голови райдержадміністрації Ренатою Манайло-Приходько та начальником відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Марією Котляр взяли участь в урочистостях до свята. Вячеслав Миколайович звернувся з вітальним словом до бібліотечних працівників та побажав творчої наснаги, натхнення, добра і нових успіхів у благородній просвітницькій справі. За сумлінну працю, високі професійні досягнення у бібліотечній галузі кращих бібліотекарів Ужгородського району було нагороджено Грамотою державної адміністрації.
Остання зміна сторінки: 30-09-2020 16:28