ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Сьогодні, 16 вересня, в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули два питання:

• Про   стан   поширення   на   території  району  коронавірусної  хвороби COVID-19;
  • Про надання матеріальної допомоги жителю смт.Середнє, житловий будинок якого постраждав внаслідок пожежі.

Голова Ужгородської райдержадміністрації, голова комісії, Вячеслав Дворський ознайомив присутніх із порядком денним. Звернув увагу на те, що рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року №30, на 14 днів, з 00:00 годин 14 вересня 2020 року, встановлені наступні рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області:

до „червоної зони”   віднесено м. Чоп Закарпатської області;

до помаранчевої зони  Ужгородський район Закарпатської області

Головний  лікар КНП  „Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради” Лариса Шинкаренко проінформувала про стан епідеміологічної ситуації на території району.

Станом на 15.09.2020 протягом останніх двох тижнів зареєстровано 102 випадки, що становить 142,0 на 100 тисяч населення.

За останній тиждень у районі виявляються випадки захворювання як серед персоналу так і серед вихованців ЗЗСО та ДНЗ. Станом на 15.09.2020 року  розпорядженням керівника робіт по ліквідації надзвичайної ситуації  введені  обмежувальні заходи в 5 закладах освіти: П.Комарівська ЗОШ – дистанційне навчання і самоізоляція закладу (захворювання персоналу), Тисаашванська ЗОШ – самоізоляція учнів і працівників корпусу початкових класів (захворювання учня), Середнянська ЗОШ – самоізоляція учнів і працівників 2 клас, самоізоляція учнів 9 класу  (захворювання двох учнів), самоізоляція вихованців трьох класів Кам’яницької ЗОШ (захворювання персоналу). Введені обмежувальні заходи в ДНЗ с.Дубрівка (захворювання серед персоналу).

Заслухавши та обговоривши  інформацію із питання порядку денного комісія вирішила:

•  Запровадити, на території району  додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи:

- обмеження функціонування закладів (приміщень), які використовуються (здаються в оренду) для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо);

- обмеження проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинках, інших культових спорудах. Богослужіння проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням усіх протиепідемічних вимог;

- обмеження роботи закладів громадського харчування у закритих приміщеннях;

- обмеження роботи басейнів, із заповненням не більше 30 відсотків.

•  У зв’язку з віднесенням м.Чоп Закарпатської області до „червоної зони” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на приміських автобусних маршрутах, що не виходять за межі території району сполученням з м.Чоп, для зняття соціальної напруги серед населення скоротити відповідний маршрут до останньої зупинки перед „червоною зоною”.

Заслухавши інформацію з ІІ питання порядку денного, з метою реагування на ситуацію, яка склалася, створення нормальних та безпечних умов життєдіяльності населення, комісія вирішила надати, за рахунок коштів районної Програми щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки матеріальну допомогу громадянину, житловий будинок якого постраждав внаслідок пожежі, у сумі 8,0 тисяч гривень.

Остання зміна сторінки: 16-09-2020 11:42