![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/69629721_376611443258427_9002515103278432256_n.jpg?itok=JLMpDt0L)
Вітаю зі святом Успіння Пресвятої Богородиці!
Нехай цей день стане світлою широкою дорогою до віри. Хай життєвий шлях Богородиці і святі молитви зігрівають і наповнюють душі благодаттю. Бажаю з гідністю і честю пройти будь-яке випробування життя, не втративши надії. Бажаю жити в мирний час і дякувати Богу за все хороше і добре послане нам.
Миру, радості, тепла і гармонії в душі.
З повагою, голова райдержадміністрації Вячеслав ДВОРСЬКИЙ!
Остання зміна сторінки: 28-08-2020 08:01