![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_4378.jpg?itok=H2BoCtT2)
Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів робочу нараду з представниками підрядної організації ТОВ „Закарпатгарантбуд”, що здійснює будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Батфа. Будівельні роботи знаходяться на завершальному етапі. У зв’язку із карантином, підрядник не в змозі своєчасно доукомплектувати амбулаторію необхідним обладнанням. Присутні розглянули питання про укладання додаткової угоди на виконання цих робіт, а також продовження терміну завершення будівництва та здачі об’єкта в експлуатацію.
Остання зміна сторінки: 13-07-2020 15:30