![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/3662.jpg?itok=7rVnW6Ek)
Керівництвом райдержадміністрації неодноразово проводились робочі зустрічі з керівниками підрядної організації ТзОВ «Торговий Дім Універсал Україна» щодо необхідності дотримання умов договору та термінів виконання робіт з будівництва амбулаторії в с.Кам’яниця. Після проведених зустрічей, взявши до уваги всі зауваження, роботи на даному об’єкті відновилися. Нову сучасну амбулаторію із усіма зручностями та обладнанням будують в рамках програми Великого будівництва, за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з районного бюджету.
Остання зміна сторінки: 08-07-2020 15:50