![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/2174884.jpeg?itok=o3tW8v2Y)
З метою реагування на звернення жителів та голови Великогеєвецької сільської ради щодо організації пасажирських перевезень по маршруту Ужгород-Малі Геївці сьогодні в райдержадміністрації відбулась зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко з директором Ужгородського АТП 12107 Володимиром Козуном та головним спеціалістом відділу регіонального розвитку Вячеславом Крупніком щодо вирішення даного питання.
У зв’язку з відсутністю пасажиропотоку, тимчасово на період карантинних заходів, попередньо прийнято рішення перевезення пасажирів по даному маршруту проводити за рахунок виконання рейсів автобусів по маршруту «Ужгород-В.Добронь». Вечірній рейс автобусу для перевезення пасажирів з м.Ужгород до с.М.Геївці буде виконуватися як продовжений маршрут «Ужгород-Часлівці», з часом відправлення 18.20 год. з зупинки «Україна» по вул.Минайській.
Остання зміна сторінки: 17-06-2020 14:48