Питання водозабору «Минай» на особистому контролі голови РДА

З метою недопущення соціальної напруги та врегулювання ситуації, що склалася навкого встановлення меж зони санітарної охорони водозабору «Минай» (ІІ пояс) сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський ініціював робочу нараду, участь у якій взяли директор КП «Водоканал м.Ужгород» Станіслав Карташов, Коритнянський сільський голова Ігор Бадида, юрист сільської ради Богдан Михалків, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко та начальник відідлу містобулування та архітектури Галина Денис.

Присутні детального обговорили проблемне питання та визначили алгоритм подальших дій для збереження родовища питних підземних вод. Завдяки згалодженій роботі посадовців населення міста Ужгород та району буде забезпечено якісною питною водою.

Остання зміна сторінки: 09-06-2020 15:11