![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/99118719_2366360937000726_2298055370217619456_o.jpg?itok=di5OFFCC)
Були змінені базові принципи державної політики – тепер в центрі уваги держави людина, її життя, свобода та гідність. Саме тому влада робить усе для повернення наших громадян з полону, зокрема йде на певні компроміси з агресором, не порушуючи червоних ліній. Та повертає наших людей з-за кордону, якщо у цьому є необхідність. Саме тому Україна не вагалася під час пандемії, спрямовуючи всі зусилля на досягнення головної мети – збереження людських життів.
Остання зміна сторінки: 20-05-2020 10:39