![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_2776.jpg?itok=b9P0h8Tn)
19 травня Вячеслав Дворський - голова районної призовної комісії, військовий комісар Ігор Тищук та члени призовної комісії взяли участь в обласній селекторній нараді з питань призову на військову строкову службу.
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призов, який триватиме у травні-липні 2020 року. Цього року в Ужгородському районі підлягаю призову 1300 чоловік.
Райони отримали відповідні розпорядження щодо необхідності прискорення термінів початку роботи комісій та активізації взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань оповіщення військовозобов’язаних.
Також обговорили ряд проблемних питань, які потребують невідкладного вирішення.
Остання зміна сторінки: 20-05-2020 09:51