![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/den_medsestry_2016.jpg?itok=pOBzHSoL)
Сьогодні є привід привітати і подякувати за працю представниць однієї з найгуманніших професій на землі, адже 12 травня відзначається професійне свято медичних сестер.
Професія медичної сестри важка, складна, відповідальна, часто малопомітна, але вкрай важлива і незамінна.
Шановні медсестри! Дякую Вам за невтомну вашу працю, самовідданість, чуйність та доброту. Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, сил і терпіння у Вашій праці.
Всіх вам благ, дорогі медичні сестри!
З повагою, голова райдержадміністрації Вячеслав ДВОРСЬКИЙ
Остання зміна сторінки: 12-05-2020 10:19