![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_1531.jpg?itok=OW8wldEv)
30 березня 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при райдержадміністрації, на якому члени комісії розглянули питання про надання дозволу приватним виконавцям на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитиина/діти та про призначення опіки над малолітньою дитиною. Рішення, прийняті за результатами засідання комісії, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Остання зміна сторінки: 30-03-2020 14:10