![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/26.02.2020_4.jpg?itok=bo9b74vV)
Сьогодні голова райдержадміністрації провів чергове засідання постійно діючої районної робочої групи з організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в районі нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в усіх їх проявах.
На засіданні обговорили важливі аспекти активізації боротьби з нелегалами, адже функціонування нелегальних автозаправних станцій та пунктів в обхід закону є прямою небезпекою для людей та навколишнього природного середовища.
Членам робочої групи наголошено на необхідності продовження вжиття конкретних заходів, в межах компетенції, щодо запобігання нелегальної торгівлі нафтопродуктами та про виявлені факти оперативно повідомляти голову РДА.
Остання зміна сторінки: 26-02-2020 15:15