ТОВ «Ядзакі Україна»
Створено 23 жовтня 2002 року рішенням засновників компанії Yazaki Corporation (Японія) та її дочірньої компанії Yazaki Europe Ltd. (офіс у Кельні, Німеччина) і є частиною міжнародної корпорації «YAZAKI», що займає більше 30 % світового ринку виготовлення кабельних схемних джутів для автомобілів. Завдяки високим стандартам праці та професійному менеджменту, компанія є лідером на ринку постачання електрокабельної продукції для потужних міжнародних компаній.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Минай, вул.Туряниці, буд.7
Тел. (0312) 429001
ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»
Компанія Jabil (США) залишаючись одним з найбільших контрактних виробників електроніки у світі є розробником продуктових рішень, надає повний промисловий дизайн, забезпечує виробництво, здійснює постачання та управління продуктами.
Свою діяльність в Україні компанія розпочала у 2004 році, а 2007 року в с. Розівка було збудовано завод європейського рівня зі збирання виробів споживчої електроніки на замовлення всесвітньовідомих компаній.
З часу відкриття ТОВ „Джейбіл С.Ю.Л.” виготовило понад 100 млн. пристроїв для замовників в трьох сегментах глобального ринку: автомобільному, інтелектуальної техніки і побутових приладів, а також телекомунікацій.
Наразі підприємство виробляє електроніку для брендів Adtron, Gilat, Nespresso, Cardo, Nokia, Velux, Unify, Ceragon, Tele Tec, Visteon.
15 березня 2019 року компанія Jabil на базі існуючого заводу ввела в дію нові потужності зі складання електроніки (мобільних телефонів, медіаплеєрів та комп'ютерної техніки), збільшивши існуючу виробничу площу на 20,7 тис.кв.м. Таким чином, загальна площа високотехнологічного виробництва разом зі складськими приміщеннями склала 46,6 тис. кв.м.
Обсяг іноземних інвестицiй у новий виробничий майданчик досяг 16 млн. дол. США, а загалом за час роботи в Українi компанiя залучила 75 млн. дол. США. Завдяки повній реалізації проекту кiлькiсть працiвникiв поступово збiльшиться до 5 тисяч.
Завод має повний цикл виробництва починаючи з дизайну. 65% обсягу виробленої продукції призначено для телекомунікаційної галузі. Також підприємство виробляє продукцію для ринку "розумного дому", споживчі товари та товари для автомобільного сегменту.
Тут працюють над використанням штучного інтелекту на виробництві, що у результаті дозволить замінити частину рутинних функцій співробітників.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Розівка, вул.Концівська, буд.40
Тел: (0312) 64 97 07, (0312) 94 91 25
Jabil_Ukraine@jabil.com, http://jabil.com/
ПрАТ «Єврокар»
ПрАТ «Єврокар» входить до складу Групи компаній Атолл Холдінг. Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. дол. США. Підприємство сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001.
19 грудня 2001 року в Закарпатській області було урочисто відкрито новий український завод з виробництва автомобілів. Будівництво першої черги підприємства зайняло 6 місяців. У грудні 2001 року на новому заводі була випущена перша партія моделей SKODA Octavia. А вже 15 березня 2002 року «Єврокар» розпочав серійне виробництво автомобілів марки SKODA. У травні 2006 року відбулося офіційне відкриття другої черги проекту - нового монтажного цеху з виробництва автомобілів. Це дрібновузлове виробництво, при якому монтаж автомобілів здійснюється на конвеєрних лініях з використанням технологічного процесу, аналогічного SKODA Auto a.s. У 2007 році було розпочато будівництво третьої черги проекту. У вересні 2009 року ПрАТ «Єврокар» завершило будівництво будівлі зварювального та фарбувального виробництв. У листопаді 2011 року на зварювальному виробництві була виготовлена пілотна партія кузовів, а вже в грудні 2011 року відбувся запуск нового фарбувального виробництва.
Потужності підприємства мають ряд технологічних інновацій, що забезпечують гнучкість виробничого процесу, а також унікальні для України технічні рішення. Виробничі потужності заводу розраховані на випуск 50 000 автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх обсяг виробництва до 100 000 одиниць на рік. На даний час «Єврокар» випускає майже увесь модельний ряд автомобілів марки SKODA.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Соломоново, вул. Перемоги, буд.46
Тел./факс: (0312)713911
ТОВ «ХІПП-Ужгород»
Підприємство зі 100-процентними іноземними інвестиціями створено у 1992 році для виробництва та реалізації за доступними цінами дитячого харчування, виготовленого з вітчизняної сировини. Продукція під маркою HIPP перевіреної якості та користується стабільним попитом як в Україні, так і за кордоном. Основним видом діяльності підприємства є: виробництво дитячого харчування, дитячих фіточаїв, фітованн, води питної, хлібобулочних виробів, плодів заморожених.
Починаючи з 2002 року ТОВ «ХІПП-Ужгород» співпрацює з Інститутом фітотерапії Ужгородського національного університету. В результаті розроблено 10 видів фіточаїв (для немовлят, дітей та годуючих мам), сировиною для яких є лікарські трави, вирощені в екологічно чистих районах Закарпаття.
У 2011 році в с. Кибляри була відкрита та акредитована власна виробнича лабораторія з двома підрозділами хімічний та бактеріологічний.
У 2012 році зданий в експлуатацію цех із розливу дитячої питної води
ТМ «BEBEVITA», де встановлено дві лінії, що дозволяє розливати воду у ПЕТ пляшки ємкістю 5 л, 1,5 л, 0,33л.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Кибляри, буд. 135
Тел./факс: (0312)-615345
ФГ «Коник»
Фермерське господарство «Коник», засноване в 1992 році в с. Сторожниця, перебуває серед лідерів агропромислових підприємств краю, маючи в обробці 360 га сільгоспугідь, з них: 120 га під садівництвом та 240 га під картоплярством.
У яблуневому садівництві господарство має повний виробничий цикл, починаючи з виробництва власних саджанців і закінчуючи промисловою переробкою яблук.
Натуральний яблучний сік добутий гравітаційним шляхом на центрифузі німецького виробництва без цукру та консервантів є дуже корисним для здоров’я людини, а термін його придатності становить 2 роки. У ньому повністю збережено великий вміст антиоксидантів, що допомагають боротись з раковими захворюваннями, а також пектин, який виводить з організму солі важких металів та радіонукліди.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Сторожниця, вул.Заводська, буд. 13
Тел./факс: (0312) 732361
ТОВ «Артіво»
Підприємство з австрійськими інвестиціями спеціалізується на виготовленні екологічно чистих меблів (столів, стільців, етажерок, сервантів, вітрин, ліжок тощо) та щитів меблевих хвойних порід. Натуральна деревина не засмічує навколишнє середовище і може використовуватись повторно.
Завдяки застосуванню екологічно чистих клеїв, а також технологічно відпрацьованому способу склеювання, меблі не містять формальдегідів.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Сюрте, вул. Ратівецька, буд 13А
т. (0312) 673213, факс (0312) 671486
ТОВ «Дендро-Плюс»
ТОВ «Дендро-Плюс» - підприємство, що виготовляє високоякісні дерев’яні вікна, двері та меблі за сучасними технологіями та вимогами дизайну. Продукція фірми сертифікована і відповідає європейським стандартам якості.
За бажанням замовника підприємство виготовляє вироби з деревини ексклюзивних зразків за індивідуальними ескізами, а також ковані огорожі балконів, сходів, оригінальні ворота, хвіртки, декоративні решітки тощо.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Коритняни, Радіоцентр
Тел./факс: (0312) 660166
ТОВ «Максіфлекс»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Максіфлекс» засновано у 2007 році. Запуск новозбудованої фабрики відбувся в грудні 2008 року.
Підприємство спеціалізується на виготовлені лущеного шпону, клеєної фанери та гнуто-клеєних елементів меблів.
Деревина, що використовується на виробництві, а також вироблена з неї продукція мають міжнародний сертифікат FSC.
В основі виробництва лежить використання якісної сировини, відповідність тенденціям зовнішніх ринків, широкий асортимент продукції та конкурентні ціни.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Велика Добронь, вул. Малодобронська, буд 5/2
Тел./факс: (0312) 641131
ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород»
Підприємство спеціалізується на виготовленні металопластикових та алюмінієвих вікон та дверей із застосуванням інноваційних технологій.
Продукція виготовлена з комплектуючих, що поставляються виробниками, визнаними на ринках по всьому світу. Високоякісні профілі з ПВХ та алюмінію з оптимальними фізико-механічних властивостями, що використовуються в будівництві як в Україні так і в Європі, гарантують надійність і довговічність виробів. Фурнітура та скло відомих постачальників забезпечують максимальну енергоефективність, безпеку і функціональність продуктів.
Виробництво віконних і дверних конструкцій здійснюється в процесі використання інноваційного технопарку обладнаного сучасними пилами і зварювальними апаратами для ПВХ профілів та алюмінію, фрезерними верстатами, лініями для гнуття арок різних конфігурацій та лінією ламінації профілю.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Паладь-Комарівці, вул.Миру, буд.9
Тел./факс: (0312) 672769
ДП «АПФ «Леанка»
Радгосп-завод «Середнянський», на базі якого створено агропромислову фірму «Леанка», був організований в 1946 році на базі одноосібних господарств.
У 1950 році до радгоспу приєднано колективне господарство ім. Кірова.
У 1952-1953 рр. на баланс радгоспу передали колишній завод шампанських вин.
Наприкінці 1959 року в результаті реорганізації відстаючих колгоспів до радгоспу приєднали колгосп «Україна».
У 1992 році радгосп-завод «Середнянський» змінив свій статус та назву. Відтоді це агропромислова фірма «Леанка» – підприємство з виноробства, виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (винограду, зерна, молока, фруктів).
Фірма розміщена в 5 населених пунктах, об’єднує сім виробничих бригад, два винні заводи з підземними сховищами.
Вино в підвалах зберігається у дубових бочках. За усі роки існування бочки в ній зберігається вино тільки однієї марки. Чим старіша діжка тим краще для її вмісту. Після збору врожаю виноград спресовують і трубами вже у вигляді виноматеріалу подають у спеціальні відстійники, а пізніше в бочки. Через півроку знімають верхній шар і чисте вино заливають у діжки для витримки вин.
Через визначений для кожної марки час лабораторія перевіряє кондиції. Якщо все відповідає вимогам до цього сорту вино поступає в розлив.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, смт Середнє, вул.Шевченка, буд.6
Тел./факс: (0312) 721031, 721174
leanka.zak@gmail.com
ВП «Кам’яницький кар’єр»
ВП «Кам’яницький кар’єр» - гірничодобувне підприємство з добування та переробки гірської породи андезитів на щебінь. Сировинною базою підприємства є Кам’яницьке родовище андезитів, розміщене в 12 кілометрах від м. Ужгорода та 0,5 км на північ від залізничної станції Кам’яниця.
Кам’яницьке родовище андезитів розроблялось вручну ще з 1880 року кустарним методом. Починаючи з 1905 року розробка почала проводитись із застосуванням буро-вибухових робіт. В 1932 році Міністерством шляхів сполучення Чехословацької Республіки на базі родовища був збудований каменедробильний завод потужністю 10 000 м3 щебеню на рік із застосуванням малоефективних механізмів.
У післявоєнний час завод неодноразово реконструювався і розширювався по проектам інституту «Гіпротранспуть», остання реконструкція проводилась в 1972 році, при якій малоефективний залізничний транспорт вузької колії з однотонними вагонетками на добувних роботах було замінено на автомобільний.
Кам'яницьке кар'єроуправління має необхідні земельний та гірничий відводи і ліцензію на право користування надрами.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Кам'яниця, вул. Ужанська, 135,1
Тел./факс: (0312) 731691
ТОВ «Тисагаз»
Підприємстство спеціалізується на розвідуванні та промисловому видобуванні природного газу. Приватна газовидобувна компанія володіє читирма ліцензіями: Русько-Комарівське, Станівське, Королівське газові родовища та Ужгородський розвідувальний блок.
Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Вовкове, вул. Тайня
Тел./факс: (0312) 615979
Остання зміна сторінки: 11-12-2019 15:30