Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Товариство з обмеженою відповідальністю "МВ ЕНЕРДЖІ" (ТОВ "МВ ЕНЕРДЖІ"), (ЄДРПОУ 45565182), Закарпатська обл., місто Ужгород, пл. Кирила і Мефодія, будинок 1 а (місцезнаходження промислового майданчика: Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Кінчеш, автошлях Кінчеш-Розівка, будинок 1), телефон +38(066)-692-43-35, , ел. пошта: azs.office2@gmail.com.

Метою отримання дозволу на викиди є надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші. Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підприємство проходить процедуру ОВД за реєстраційним номером справи № 9629.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування). На АЗС передбачена можливість зберігання та відпуск споживачам бензину А-95, дизельного палива, газу. Постачання пального на АЗС передбачено автотранспортом. Режим роботи АЗС по відпуску споживачем і по прийманню нафтопродуктів двозмінний (одна зміна – 12 год). Приймання палива на АЗС переважно в вечірню зміну, що скорочує простій автомобілів, які чекають закінчення зливу у резервуар до відновлення відпуску пального.

Основні технологічні показники АЗС: Величина середньої одноразової заправки пальним легкових автомобілів – 20 літрів Час заправки заправочного місця одним легковим автомобілем – 3 хвилини. Максимальна пропускна спроможність АЗС в години пік складає 80 легкових автомобілів. Резервуарний парк та ПРК: 3 резервуари по 25,0 м.куб – підземний, горизонтальний; 1 резервуар СВГ – 9,9 м. куб, надземний, горизонтальний; 4 ПРК (А95 + ДП, 6 рукавів) 1 колонка TIR (ДП 2 рукава), 1 колонка на газ (на два рукава). Обіг нафтопродуктів за рік по кожному виду палива (л): А-95: 2 000 000 л, ДП: 10 000 000 л, газ: 400 000 л. Санітарно захисна зона від паливних ємностей та паливо роздавальних колонок – 50 м, витримана.

Відомості щодо видів та обсягів викидів забруднюючих речовин. Орієнтовні розрахункові максимальні потенційні обсяги викидів по АЗС складають: неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС)– 1,4831 тонн/рік.

Об’єкт відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря. Відповідно до наказу Мінприроди України від 09.03.2006 р. №108, заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не передбачені та не розробляються. Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин.

Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин – не передбачений. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів. Перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин по результатам розрахунку розсіювання в атмосфері та по фактичним вимірюванням на межі нормативної СЗЗ та житлової забудови не виявлено. Тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не передбачені. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству.

Пропозиції щодо дозволених обсягів забруднюючих речовин, які віднесені до основних джерел викидів, відсутні (основні джерела відсутні); пропозиції щодо дозволених обсягів забруднюючих речовин, які віднесені до інших джерел викидів, надані в документах до дозволу відповідають чинному законодавству. Для неорганізованих джерел викидів нормативи ГДВ не встановлюються, регулювання здійснюється за вимогами дозволу. Зауваження та пропозиції щодо дозволу на викиди надсилати до Закарпатської обласної військової адміністрації за адресою: пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008.

Строки подання зауважень та пропозицій – 30 календарних днів з дня публікації повідомлення.

Остання зміна сторінки: 01-10-2024 13:12