![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/337284442_911363273408117_6553311892059965639_n_0.jpg?itok=8mMMd10O)
Цього дня рік тому ЗСУ звільнили Тростянець Сумської області
Майже місяць місто перебувало в окупації. Кілька днів за нього між Силами оборони України та російською армією, зокрема й колись «славетною» Кантемирівською дивізією, точилися безперервні бої.
26 березня 2022 року в місто тріумфально увійшли ЗСУ. Вулиці Тростянця були всіяні розбитою технікою противника. Місцеві жителі нарешті змогли вийти з підвалів, де тижнями переховувалися від шквального вогню й тиранії рашистів.
Остання зміна сторінки: 27-03-2023 10:35