![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/298873006_368659678772079_1575852597643791013_n.jpg?itok=r4LffRg1)
Молодість - це не просто певний період у житті людини, а ще й особливий стан душі.
Сьогодні, в умовах війни, українська молодь демонструє всьому світу свою стійкість, затятість та мужність на всіх фронтах. Вона воює на передовій, де захищає суверенітет і незалежність України, активно забезпечує діяльність тилу, невтомно волонтерить та докладає максимум зусиль на мистецькому й інформаційному полях, щоб світ знав правду про війну в нашій країні.
Щиро вітаємо і надзвичайно пишаємося вами, молоді українці!
Разом наближаємо Перемогу!
З повагою,
начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець
Остання зміна сторінки: 12-08-2022 15:36