Допомагаємо військовим закривати нагальні потреби

З перших днів війни Ужгородська районна військова адміністрація надає допомогу Збройним силам України та підрозділам Територіальної оборони, тимчасово переміщеним сім’ям, які вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток на Ужгородщині.

Аптечки військові тактичні, рюкзаки великі , синтетичні миючі засоби, турнікети, біноклі, ліхтарики з батарейками, набори інструментів, шкарпетки, налобні ліхтарі та інше, сьогодні начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець передав нашим військовим завдяки тісній співпраці з благодійним фондом «Сімʼя Христа».

З почуттям неймовірної вдячності кожному, хто віддано боронить Батьківщину, тримаємо тил, працюємо, аби наші захисники були забезпечені необхідним. Дякуємо усім волонтерам, які невтомно допомагають у цей складний для нашої країни час.

Віримо в ЗСУ!

Спільно наближаємо Перемогу!