ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання рішень судів.

Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України!

Бажаю Вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту Вам та вашим родинам.

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                                               Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 17-12-2021 09:20