Питання розчистки річки Латориця на території Чопської, Великодобронської та Сюртівської територіальних громад щодо подальшої ліквідації сміттєвих заторів, сьогодні розглянули на нараді при голові Ужгородської районної державної адміністрації Радіону Кіштулинцю.
Серед присутніх на нараді також були перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, депутат Закарпатської обласної ради, директор установи „Агенції регіонального розвитку Закарпатської області” Михайло Лаба, керівник громадської організації „Станція заготівлі вторсировини „Проектна 3” Руслан Шварц, представники Ужгородського міжрайонного управління водного господарства, Управління Державного агентства рибного господарства в Закарпатській області Державного агентства меліорації та рибного господарства України, аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, а також представники Великодобронської, Сюртівської, Чопської територіальних громад.
У ході наради обговорили питання проведення очистки від твердих побутових відходів русел річок на території Чопської міської, Великодобронської та Сюртівської сільських територіальних громад, питання фінансового забезпечення та технологічні аспекти проведення відповідних робіт.
„Питання розчищення русел річок тривалий час залишається надзвичайно важливим в районі, адже це один з ключових заходів роботи щодо захисту населених пунктів та сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод” – зазначив голова району Радіон Кіштулинець.
Також, у ході наради обговорили питання відновлення бетонової загорожі на річці Латориця біля мосту державної автодороги М-06 Київ-Чоп на території Чопської міської територіальної громади та організація її роботи по затримці та поводженню в подальшому із твердими побутовими відходами, переважно з пластиком.
Присутній на нараді підприємець Руслан Шварц запропонував громадам налагодити співпрацю зі збором вторинної сировини. Позитивний фактор цієї співпраці у тому, що громада може отримати за це додаткові кошти у бюджет і зменшити кількість сміття на своїй території, що в свою чергу не буде призводити до засмічення річок.
В підсумку наради, учасники домовилися працювати спільно над вирішенням сміттєвої проблеми.
Остання зміна сторінки: 18-11-2021 16:11