Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштуинець відвідав Лугівський заклад дошкільної освіти в селі Луг.

Під час робочого візиту в Ставненську територіальну громаду голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштуинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою відвідали Лугівський заклад дошкільної освіти в селі Луг.

Під час огляду дошкільного закладу, голова району разом з головою громади та директором закладу обговорювали основні проблемні питання навчального закладу, які в першочергово потребують вирішення, а також були обговорені перспективи

добудови додаткових приміщення дитячого закладу або в майбутньому будівництво нового.

Остання зміна сторінки: 12-11-2021 09:10