Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець оглянув стан проведення ремонтних робіт в селі Сімер

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою оглянули стан проведення ремонтних робіт в селі Сімер Перечинської міської територіальної громади Ужгородського району, якиий проходить у межах відновлення автошляху Т-07-12 Перечин – Свалява.

Голова району поспілкувався з головним інженером ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" Михайлом Моргуром, який розповів про основні роботи, які проходять на даній ділянці дороги.

Відновлення дороги стало можливим завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Остання зміна сторінки: 12-11-2021 11:30