Привітання голови райдержадміністації Радіона Кіштулинця з Днем залізничника!

Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту та всі, хто вносить свій вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем залізничника!

Галузь, у якій Ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях. Завдяки Вашій наполегливій праці невпинно зростають обсяги пасажирських та вантажних перевезень, впроваджуються додаткові потяги, удосконалюється й модернізується рухомий склад.

У день професійного свята бажаю Вам, шановні залізничники, прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії та професійної удачі.

Щасливої дороги, вдячних пасажирів і зеленого семафора!

З повагою,

голова Ужгородської районної державної адміністрації                                                                                 Радіон Кіштулинець

Остання зміна сторінки: 04-11-2021 09:07