Робоча зустріч голови району

З метою розвитку туристичної галузі Ужгородського району голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з керівником Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Борисом Воловиком.

Під час зустрічі обговорювалося питання щодо реалізації проектів будівництва об’єктів туристичної галузі, а саме розміщення їх вздовж державної  автомобільної дороги Н-13 „Львів-Самбір-Ужгород” у рамках реалізації Програми Президента України „Велике Будівництво”.

Для прийняття виваженого рішення щодо реалізації даних проектів, потрібно провести поглиблене вивчення можливостей служби автомобільних доріг та територіальних громад на території яких будуть розміщені дані об’єкти.

Рішення щодо будівництва даних об’єктів, буде прийнято в поточному році.

Остання зміна сторінки: 11-10-2021 17:02