Конструктивний діалог з питань визначення земельної ділянки для сервісної зони

При голові Ужгородської районної державної адміністрації Радіону Кіштулинцю відбулася нарада щодо питання визначення земельної ділянки для організації автостоянки великогабаритного транспорту міжнародних перевезень для сервісної зони. В нараді взяли учать перший заступник голови райдержадміністрації  Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації  Віталій Дупин, представники Ужгородської міської ради, Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської митниці Держмитслужби, Чопського прикордонного загону, Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській, ДП „Ужгородське  лісове господарство”.

В ході наради було встановлено потребу в коригуванні земельних ділянок передбачених для розташування Міжнродного автомобільного пункту пропуску „Ужгород- Вишнє Нємецьке”, з метою подальшого затвердження детального плану території.

Остання зміна сторінки: 07-10-2021 16:44